fbpx
Testowy baner
Region Wiadomości

Znaczna ilość narkotyków zabezpieczona przez kryminalnych

Po ustaleniu, że 36-latek z  Brześcia Kujawskiego przechowuje niedozwolone substancje, policjanci przeszukali jego mieszkanie znajdując prawie 1,5 kg narkotyków. Mężczyzna usłyszał już zarzut i musi liczyć się z karą nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Zgodnie z decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie tymczasowym.

Kryminalni z Włocławka zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że mieszkaniec Brześcia Kujawskiego posiada w miejscu zamieszkania zabronione substancje. Postanowili więc zweryfikować tę informację i sprawdzili mieszkanie 36-latka.
Dotychczasowe ustalenia policjantów potwierdziły się. Podczas przeszukania znaleźli bowiem znaczną ilość podejrzanych substancji w postaci białego proszku, suszu roślinnego i tabletek, które następnie zabezpieczyli do dalszych badań. Wykazały one, że są to narkotyki: amfetamina, marihuana i ekstazy o łącznej wadze prawie 1,5 kilograma.
Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut nielegalnego posiadania znacznych ilości narkotyków, za co może mu grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci doprowadzili podejrzanego do prokuratury, a następnie do sądu, który zastosował wobec mężczyzny 3-miesięczny areszt tymczasowy.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji