fbpx
Wiadomości

Znaczna ilość narkotyków zabezpieczona przez kryminalnych z Włocławka

Włocławscy policjanci zatrzymali 26-latka podejrzanego o posiadanie zabronionych substancji. W wyniku przeszukania znaleźli u mężczyzny znaczną ilość amfetaminy i marihuany. Zgodnie z decyzją sądu włocławianin trafił już na 3 miesiące do aresztu tymczasowego. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że 26-letni włocławianin posiada w miejscu zamieszkania niedozwolone środki. Przeprowadzone przez nich przeszukanie mieszkania i pomieszczeń gospodarczych potwierdziło te ustalenia.

Policjanci znaleźli u mężczyzny podejrzanie wyglądającą ciecz, a także biały proszek i susz roślinny, które następnie zabezpieczyli do dalszych badań. Wykazały one, że są to narkotyki: ponad 400 g amfetaminy i 1,5 litra tej substancji w postaci płynnej oraz 50 g marihuany.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut nielegalnego posiadania znacznych ilości narkotyków, za co może mu grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci doprowadzili podejrzanego do prokuratury, a następnie do sądu, który zastosował wobec mężczyzny 3-miesięczny areszt tymczasowy.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji