fbpx
Wiadomości

Zmiany kadrowe w kierownictwie policji we Włocławku! Nowa Pani Komendant

We włocławskiej komendzie policji odbyła się uroczysta zbiórka z okazji zmian kadrowych w kierownictwie jednostki. Zgodnie z rozkazem personalnym Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy nadinsp. Piotra Leciejewskiego obowiązki Komendanta Miejskiego Policji we Włocławku powierzone zostały mł. insp. Annie Kochowicz, dotychczas kierującej pracą lipnowskich policjantów.

Wczoraj (15.02.23) w KMP we Włocławku zebrała się kadra kierownicza, funkcjonariusze i pracownicy cywilni jednostki. Podczas uroczystej zbiórki Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy nadinsp. Piotr Leciejewski wręczył mł. insp. Annie Kochowicz rozkaz personalny o powierzeniu obowiązków na stanowisku Komendanta Miejskiego Policji we Włocławku.

Nowa Pani Komendant pełni służbę w Policji od 1997 roku. Rozpoczęła ją w pionie prewencji Komendy Powiatowej Policji w Lipnie. Po kilku latach związała się z pionem kryminalnym, najpierw w lipnowskiej jednostce, a następnie w Centralnym Biurze Śledczym Policji.

Komendant Anna Kochowicz ma również doświadczenie na stanowiskach kierowniczych. Od października 2019 roku pełniła obowiązki na stanowisku Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Lipnie, a w styczniu 2020 roku została Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji we Włocławku. Od lutego 2021 roku Pani Komendant kierowała pracą lipnowskich policjantów, by dzisiaj przyjąć obowiązki Komendanta Miejskiego Policji we Włocławku.

Mł. insp. Anna Kochowicz została odznaczona przez Prezydenta RP srebrnym Medalem „Za długoletnią służbę” oraz przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Srebrną Odznaką „Zasłużony Policjant”.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji