fbpx
Testowy baner
Wiadomości

Żłobek na Zapiecku zaprasza

Żłobek na Zapiecku jest miejscem, w którym Dziecko jest najważniejsze. To niewielka placówka, w której panuje przytulna, domowa atmosfera. Podczas rozłąki z rodzicami nad bezpieczeństwem maluchów czuwa profesjonalna kadra, dbająca o to aby czas spędzony na zabawie i nauce przynosił wiele radości i dobrych wspomnień.  Ponadto Maluszki są pod stałą opieką pielęgniarki. 

Małe grupy dają możliwość dobrej współpracy i skupienia uwagi na potrzebach maluchów. Do ich dyspozycji oddajemy przestronne, nowocześnie urządzone sale dydaktyczne, wyodrębnione miejsce do leżakowania, a także plac zabaw.

Misją żłobka jest zapewnienie optymalnych warunków do rozwoju dzieci, zaspokajanie ich potrzeb, wspieranie w rozwijaniu zdolności.

Bezpieczeństwo, edukacja oraz zabawa to najważniejsze wyzwania jakie stawiamy sobie każdego dnia.

Dbając o dobro maluchów, zapewniamy im rozwój fizyczny, intelektualny i społeczny. Prowadzimy zajęcia ruchowe, plastyczne, muzyczne oraz gry i zabawy.

Z pełną odpowiedzialnością podchodzimy również do żywienia dzieci. Dlatego każdego dnia dostarczamy smaczne, świeże i zdrowe posiłki, skomponowane zgodnie z potrzebami maluchów. Wszystkie posiłki przygotowywane są ze świeżych produktów, bez polepszaczy smaku i konserwantów.

Chcemy służyć Państwu wsparciem i wiedzą, aby wspólnie dbać o dobro najmłodszych. Serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego, poprzez e-mail oraz do kontaktu osobistego, by przekonać się, że Żłobek Na Zapiecku to miejsce stworzone z myślą o najmłodszych.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji