fbpx
Testowy baner
Wiadomości

Zderzenie dwóch ciężarówek w powiecie włocławskim.

Włocławscy policjanci prowadzą czynności na miejscu zderzenia się dwóch ciężarówek na drodze pomiędzy Izbicą Kujawską a Lubrańcem w powiecie włocławskim. Jeden z kierowców trafił do szpitala na badania. Wstępnie mundurowi ustalili, że przyczyną zdarzenia był stan jezdni.  

Dzisiaj tj. 7 października tuż przed godziną 6.00 na drodze W-270 w miejscowości Milżyn (gm. Lubraniec) doszło do zdarzenia z udziałem dwóch ciężarówek.

Na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 26-letni kierujący scanią z naczepą przewożącą kontener jadąc w kierunku Izbicy Kujawskiej najechał na nierówność drogi, co spowodowało utratę panowania nad zestawem. W wyniku tego pojazd zjechał na pobocze uderzając w drzewo. Dodatkowo naczepa uderzyła w bok przejeżdżającego zestawu ciężarowego składającego się z ciągnika siodłowego man i cysterny przewożącej paszę. Kierowca mana po utracie panowania nad pojazdem zjechał na pobocze, gdzie zatrzymał się w polu. 43-letni kierowca mana został zabrany do szpitala na badania. Przeprowadzone badanie trzeźwości wykazało, że obaj uczestnicy byli trzeźwi- informuje
st. sierż Tomasz Tomaszewski

Na czas prowadzonych działań i wykonania wszystkich czynności droga w tym miejscu została zablokowana, a policjanci wyznaczyli objazdy.  W sprawie stanu jezdni policjanci wystąpili z wnioskiem do zarządcy drogi.  

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji