fbpx
Wiadomości

Zbonikowski ma kolejne poparcie ,tym razem od Wspólnoty Samorządowej Powiatu Włocławskiego.

Kilka dni temu poparcia kandydatowi na senatora RP,Łukaszowi Zbonikowskiemu udzielił Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Rolników Indywidualnych „Solidarność”. 17 września posła czterech kadencji poparła Wspólnota Samorządowa Powiatu Włocławskiego.

Podczas spotkania z mediami były wicestarosta Marek Jaskulski stwierdził, iż Łukasz Zbonikowski jest osobą doskonale znaną samorządowcom z regionu ,jego atutem jest „przewidywalność”, a ta jest gwarantem dobrej przyszłej współpracy .

Marek Jaskulski: Pan Łukasz Zbonikowski  jest już czwartą kadencję posłem. Duże sukcesy odnosił zaczynając najpierw w siostrzanej dla nas ,Włocławskiej Wspólnocie Samorządowej- to niewątpliwie ogromny jego atut. Myślę, że to przeleje się na współpracę jako posła z powiatem, który się bardzo rozwija. Dobra współpraca jest bardzo potrzebna, aby ten rozwój był jeszcze lepszy-trzeba wykorzystać ducha nowych czasów. Łukasz Zbonikowski jest najmłodszym kandydatem do senatu. Młodość i doświadczenie zapewne jest ogromnym atutem naszego kandydata na senatora z okręgu nr 13. 

Były burmistrz Brześcia Kujawskiego również popiera Łukasza Zbonikowskiego

Wojciech Zawidzki : Wierzę, że współpraca tego lokalnego najmłodszego przyszłego senatora będzie się układać wzorowo ze wszystkimi samorządami. Osobiście jest mi bliskie to, iż Łukasz Zbonikowski dotychczas działał w Prawie i Sprawiedliwości. Jego poglądy ,idea jeśli zdobędzie mandat startując z niezależnego komitetu Patrioci i Samorządowcy, nie mam wątpliwości, iż  będzie wspierał słuszny kierunek rozwoju naszego kraju i regionu.

Sam kandydat cieszy się ze słów poparcia pod jego adresem.

Łukasz Zbonikowski: To jest dla mnie wyróżnienie i pewna wspaniała laurka za lata pracy w naszym terenie. Parlamentarzysta musi pracować z samorządowcami, musi współpracować z lokalnymi wspólnotami mieszkańców, a właśnie Wspólnota Samorządowa wykazywała się największym zaangażowaniem w sprawy ludzkie.

Kinga Maślanka

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji