fbpx
Testowy baner
Wiadomości

Zawodniczka z Junak Handball Team Włocławek zagra na Mistrzostwach Europy !

Sukces Weroniki Słomskiej młodej bramkarki z Junak Handball Team Włocławek ! Weronika dostała się do Mistrzostw Europy Juniorek w piłce ręcznej plażowej, które odbędą się w Bułgarii w dniach 08-11.07.2021 roku. 

Weronika zaczęła trenować w wakacje dwa lata temu, ze względu na zainteresowanie się tą dziedziną sportową została na dłużej. Dzisiaj po ogłoszeniu tak ważnego osiągnięcia, zapytana o to czy spodziewała się tak dużej szansy, sama jest zdumiona, ale i szczęśliwa.

Wcześniej w ogóle nigdy o tym nie pomyślałam i też jestem zaskoczona  tym, że udało się dostać do tej kadry„. – mówi bramkarka z Junak Handball Team Włocławek.

Najważniejsze eliminację trwały od czwartku 24.06 do 28.06 br, to na nich Weronika dowiedziała się, że trafiła do kadry, która zagra w Euro 2021. Za dwa dni odbędą się kolejne konsultację, a na nich intensywne treningi bowiem już 06.07 drużyna wylatuje na mistrzostwa. Reprezentacja Polski trafiła do grupy “E” gdzie zmierzy się ze Szwecją i Ukrainą.

Życzymy powodzenia Weronice na meczu oraz kolejnych sukcesów. Wiemy, że ma ambitne plany bowiem zapytana o swój cel na mistrzostwach odpowiada:

Na pewno wygranie Euro(…) trzeba wysoko mierzyć„.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji