fbpx
Lifestyle Wiadomości

Żaneta Chełminiak z kolejnym utworem pt. “Jedziesz do mnie”. Czy to będzie hit tego lata?

Żaneta Chełminiak – wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka i… biotechnolożka! Po kilku singlach i EPce z zespołem Damn Good Coffee pracuje nad solowym debiutanckim albumem „Chłopaki płaczą”, którego premiera będzie miała miejsce w 2022 roku.

Żaneta ma 25 lat, mieszka w Warszawie ale jest z okolic Włocławka, pracuje w swoim zawodzie, a w każdej chwili poza pracą u nauką oddaje się swojej największej miłości – muzyce. Śpiewa, gra w teatrze, występuje z przedstawicielami różnych gatunków muzycznych. Jak sama mówi, tworzy autorski materiał, szuka własnej drogi, własnych brzmień i barw.

Wczoraj, 20 marca wyszedł jej kolejny utwór ‘Jedziesz do mnie’ . Jes to jej drugi singiel zapowiadający debiutancki album Chłopaki płaczą. Autorem muzyki i producentem piosenki jest St. Elmo, natomiast tekst do piosenki pisała Żaneta Chełminiak razem z Duśką Wacławik.

Jedziesz do mnie to gitarowa ballada utrzymana w klimacie rnb i popu, inspirowana twórczością takich wykonawców jak Summer Walker czy Khelani.

Jako aktywnej poszukiwaczki miłości głównym tematem tekstów Żanety jest właśnie to szukanie. Do pisania inspirują ją doświadczenia własne i bliskich. Z racji tego, że porusza tematy relacji związkowych, często natchnienie daje podcast Joanny Okuniewskiej „Moje przyjaciółki idiotki”. W tekstach można odnaleźć siebie, bo chociaż wszyscy się różnimy, to jednak pozytywne i negatywne sytuacje randkowe, przytrafiają się każdemu.  Jedziesz do mnie to historia relacji, w której pomimo tego, że obie strony są świadome braku sensu, nadal trwa. O czekaniu, tęsknocie, eksytacji, smutku i szczęściu.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji