fbpx
Testowy baner
Wiadomości

Żaluzje drewniane – Twój sposób na modne wnętrze

Żaluzje drewniane potrafią odmienić każde wnętrze. Duży wybór kolorystyczny, różne rodzaje drewna, zróżnicowana szerokość lamel. To wszystko pozwala na dobór rozwiązania do każdego stylu i aranżacji wnętrza. Możliwość wyboru, wyceny i zamówienia nigdy nie były tak proste. Wszystko zajmie Ci maksymalnie kilka minut za pośrednictwem modniewoknie.pl.

Portal Modnie w Oknie powstał z myślą o miłośnikach stylowych wnętrz. Za naszym pośrednictwem możesz z łatwością – w 100 procentach online – najpierw wycenić wybraną osłonę przeciwsłoneczną, a następnie umówić się na pomiar i montaż ze specjalistą. Modniewoknie.pl to miejsce stworzone przez Anwis, czyli producenta z ponad 40-letnim doświadczeniem. Ten fakt jest gwarancją wysokiej jakości produktu i właściwego poziomu obsługi.

Żaluzje drewniane oferowane przez Doradców Modnie w Oknie cieszą się ogromną popularnością. Lamele produkowane z najwyższej jakości drewna spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Nasze żaluzje drewniane możesz zastosować w różnych pomieszczeniach swojego domu. Doskonale będą wyglądać w salonie, sypialni, kuchni czy nawet łazience. Z powodzeniem można wykorzystać żaluzje drewniane Anwis także we wnętrzach o podwyższonej wilgotności.

DOSTĘPNE ROZWIĄZANIA

Nasi Klienci mają do wyboru żaluzje drewniane o trzech szerokościach lamel: 25, 50 oraz 70 milimetrów. Na wybór najbardziej odpowiedniego wariantu składa się kilka czynników – na przykład aranżacja danego wnętrza, czy też możliwości montażowe.

Do produkcji żaluzji używam surowca najwyższej jakości – drewna basswood lub abachi. Ciekawą i również popularną alternatywą są żaluzje bambusowe. Lamele wykonane ze sprasowanej trawy bambusa są lżejsze i cieńsze, a efekt wizualny jest równie ciekawy jak w przypadku żaluzji drewnianych.

WYCENA, POMIAR, MONTAŻ

Najprostszym sposobem do uzyskania wstępnej wyceny żaluzji drewnianych jest bezpośredni kontakt z zespołem Modnie w Oknie:

+48 885 77 99 33

witamy@modniewoknie.pl

Formularz kontaktowy

Żaluzje drewniane we Włocławku montowane są przez naszego sprawdzonego Doradcę.

Polecamy

1 komentarz

  1. Mnie się bardzo podobają żaluzje drewniane, ale zrezygnowałam z nich gdyż sporo osób mi mówiło, że ciężko się je czyści i jednak zdecydowałam się na zakup rzymskich. Myślę, że żaluzja rzymska także bardzo dobrze się prezentuje, ale też o wiele łatwiej się je czyści. A w sklepie z którego zamawiałam, czyli Lestore też wyczytałam na ich stronie jak się takimi żaluzjami zajmować

Miejsce konstruktywnej dyskusji

%d bloggers like this: