fbpx
Wiadomości

Zakładka rabatowa do teatru ?! Biblioteka i Teatr Impresaryjny łączą siły

Miejska Biblioteka Publiczna i Teatr Impresaryjny łączą siły w ramach akcji „Sojusz Marek”. Czytelnicy, którzy oddawać będą książki w terminie, otrzymają specjalną zakładkę – bon rabatowy do teatru.

Akcja „Sojusz Marek” ma na celu przypomnienie o istnieniu obu instytucji i zachęceniu mieszkańców do odkrywania kultury. Na specjalną zakładkę z kuponem rabatowym mogą liczyć czytelnicy, którzy wypożyczą, a następnie oddadzą książkę na czas, czyli do 30 dni. Kupon pozwala na zakup biletu ulgowego na wszystkie imprezy organizowane przez teatr do końca tego sezonu, czyli do czerwca 2022 roku.

Współpraca między Teatrem Impresaryjnym a biblioteką jest czymś naturalnym, dlatego że zarówno teatr, jak i biblioteka bazują na tym samym składniku kultury, czyli na dziełach literackich. – mówi Andrzej Chmielewski, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zdzisława Arentowicza we Włocławku

Aktualnie we włocławskiej bibliotece publicznej zarejestrowanych jest ponad 13 tysięcy osób. Biblioteka cały czas zachęca do zapisywania się i korzystania z możliwości wypożyczania książek.

Ten czas po pandemii jest czasem, w którym próbujemy wszystkich Państwa odzyskać. Próbujemy na nowo przyzwyczaić się do tego, aby korzystać z wydarzeń kulturowych organizowanych w mieście, zarówno tych organizowanych przez nasz teatr, jak i tych organizowanych przez Bibliotekę Publiczną. – mówi Monika Budzeniusz, dyrektor Teatru Impresaryjnego im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku.

Zachęcamy do rejestrowania się w bibliotece i korzystania zakładek rabatowych. Sprawdź również jakie spektakle czekają na was w teatrze: TUTAJ.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji