fbpx
Wiadomości

Zajęcia dla rodziców i dzieci z integracji, komunikacji, budowania więzi i wiele więcej!

Szkoła Podstawowa nr 19 wraz z Fundacją Novum zaprasza mieszkańców – rodziców z dziećmi na kolejną edycję warsztatów w ramach Projektu „Szkoła Radości”.

Warsztaty to cykl spotkań, podzielonych tematycznie na zajęcia z integracji, komunikacji, budowania więzi, zaspokajania potrzeb, wyrażania uczuć, wspólnych działań, terapii ruchem i dotykiem oraz zdrowego stylu życia. Będzie czas na pracę indywidualną, grupową i pracę z dzieckiem. Podczas wszystkich cykli warsztatów uczestnicy będą mieli do dyspozycji kawiarenkę terapeutyczną. To miejsce, w którym razem z pedagogiem/psychologiem, socjoterapeutką i animatorami podsumują i przedyskutują problematykę odbytych zajęć terapeutycznych. „Kawiarenka” to także miejsce na naukę umiejętności przydatnych w życiu codziennym, zaplanowano m.in. wspólnie przygotowywanie posiłków (uczestnicy poznają zasady oszczędzania jedzenia, przygotują zdrowe koktajle, nauczą się nakrywać do stołu, upieką ciasteczka).

Warsztaty rozpoczną się na przełomie sierpnia i września w SP nr 19 przy ul. Szkolnej 13. Na żadnym etapie projektu od uczestników nie będą pobierane jakiekolwiek opłaty.

Szczegółowe informacje oraz formularze rejestracyjne znajdują się na stronie: Fundacja Novum.

Fot. Fundacja Novum.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji