fbpx
Testowy baner
Wiadomości

Zachęcamy do korzystania z aplikacji „TransparentneJST”

W ciągu pierwszych trzech tygodni funkcjonowania aplikacji, korzystając z modułu: „Zgłoszenia” mieszkańcy Włocławka zgłosili blisko 30 interwencji dotyczących m.in. oświetlenia ulicznego czy awarii infrastruktury. Koordynatorem modułu Zgłoszeń jest Straż Miejska, do której w pierwszej kolejności spływają informacje o zdarzeniach. Następnie są one rozdzielane na poszczególne wydziały czy jednostki zgodnie z charakterystyką zgłoszenia.

Przypomnijmy: Włocławek jest w gronie kilku miast testujących funkcjonalności aplikacji, jako nowego produktu firmy Euro Innowacje Software sp. z o.o. Aplikacja jest bezpłatna, można ją pobrać ze sklepu GooglePlay i AppStore.

Moduł „Ogłoszenia” to najważniejsze informacje z Włocławka (np. wydarzenia, awarie, remonty, spotkania) w formie powiadomień wysyłanych do osób posiadających aplikację. Wspomniany wcześniej moduł „Zgłoszenia” daje możliwość zgłaszania sytuacji, które wymagają interwencji. Trzeba jednak pamiętać, że aplikacja nie służy do obsługi zdarzeń, które wymagają natychmiastowej reakcji, np. zgłoszeń do wypadków drogowych. W takim przypadku należy skorzystać z telefonów alarmowych. Lista sekcji, czyli charakterystyka interwencji, które można zgłaszać, dostępna jest w aplikacji.

Zachęcamy do zainstalowania aplikacji na swoich telefonach komórkowych.

Link do pobrania aplikacji ze sklepu GooglePlay.

Link do pobrania aplikacji z AppStore.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji