fbpx
Testowy baner
Wiadomości

Z SOR-u prosto do policyjnego aresztu

Policjanci zatrzymali agresywnego 52-latka, który awanturował się na oddziale ratunkowym, uderzając stojakiem od kroplówki w szpitalne drzwi i ścianę. Mężczyzna odpowie za uszkodzenie mienia. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W miniony czwartek (20.05.21) po godz. 20.00 policjanci z Włocławka zostali wezwani do szpitala, gdzie jeden z pacjentów miał zachowywać się wulgarnie i agresywnie.

Na miejscu mundurowi ustalili, że przebywający na oddziale ratunkowym 52-latek bez powodu wszczął awanturę z personelem szpitala. W pewnym momencie mężczyzna zaczął kopać i uderzać stojakiem od kroplówki w drzwi i ścianę jednego z pomieszczeń szpitalnych, powodując uszkodzenia.

Badanie stanu trzeźwości wykazało u agresywnego pacjenta prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił więc do policyjnego aresztu, aby wytrzeźwieć. Następnego dnia usłyszał zarzut uszkodzenia szpitalnego mienia i musi liczyć się z konsekwencjami prawnymi swojego niewłaściwego postępowania. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji