fbpx
Wiadomości

Wzruszająca opowieść o 9 mężczyznach kochających koty – projekcja filmu w Teatrze Impresaryjnym

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego i Dyskusyjny Klub Filmowy Ósemka zapraszają na projekcję filmu dokumentalnego w reżyserii Mye Hoang pt: Kociarze.

To wzruszająca, piękna i wspaniale nakręcona opowieść o dziewięciu mężczyznach, którzy kochają koty. Reżyserka na bohaterów swojego filmu wybrała mężczyzn, których dzieli wszystko – zawód, status majątkowy, miejsce zamieszkania czy wiek. Łączy ich jednak miłość do kotów i nieodparta chęć pomocy wszystkim czworonogom, których spotykają na swojej drodze.

W Kociarzach śledzimy losy strażaka, aspirującego aktora, kierowcy ciężarówki, kaskadera, prezesa, policjanta, programisty, nauczyciela i bezdomnego imigranta żyjącego na ulicach Nowego Jorku. Życie każdego z nich zostało na zawsze zmienione przez pojawienie się urokliwego futrzaka, którego spotkali na swojej drodze.

Kociarze to w efekcie wspaniały film na trudne czasy – podnoszący na duchu, dający nadzieję, wzruszający i udowadniający, że opieka nad kotem może przynieść nieoczekiwane skutki.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji