fbpx
Wiadomości

Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia- włocławski szpital z nagrodą

Włocławski Szpital Specjalistyczny im. ks. Jerzego Popiełuszki w piątek 17 września dostał certyfikat świadczący o wysokiej jakości ochrony zdrowia. Wyróżnienie to przyznała kapituła Quality Institute. Placówki które dostają te wyróżnienie, należą do najbardziej szanowanego grona podmiotów leczniczych. Certyfikat przyznano w ramach VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Podmiotu Branży Medycznej.

Certyfikaty Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia to wyróżnienie dla placówki medycznej i jej kierownictwa, ale przede wszystkim jest to nagroda dla pracowników, którzy codziennie niosą pomoc. Celem konkursu jest promowanie najlepszych szpitali, upowszechnianie nowoczesnych sprzętów medycznych oraz wyróżnianie ośrodków, w których etyka oraz profesjonalizm są na najwyższym poziomie.

Szanowni Państwo, mamy zaszczyt poinformować, że Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. bł. księdza Jerzego Popiełuszki we Włocławku dołączył do szacownego grona podmiotów leczniczych, którym kapituła Quality Institute przyznała certyfikat „WYSOKA JAKOŚĆ W OCHRONIE ZDROWIA”. To ogromne wyróżnienie i docenienie pracy całej kadry szpitala przez pryzmat opinii naszych pacjentów oraz naszych osiągnięć. To także motywacja do kroczenia naprzód, pomimo funkcjonowania w tak burzliwych czasach. WSZYSTKIM PRACOWNIKOM SZPITALA DZIĘKUJEMY I GRATUJEMY!! Zespół Redakcyjny– zostało napisane na oficjalnym fanpage Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Włocławku

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji