fbpx
Wiadomości

„Wyprawka dla Pierwszaka” od firmy LPP i Urzędu Miejskiego w Brześciu Kujawskim.

Trwa druga edycja akcji „Wyprawka dla pierwszaka”- projektu Urzędu Miejskiego realizowanego w partnerstwie z firmą LPP. W ramach podjętej inicjatywy 114 uczniów z klas I, z terenu gminy, otrzyma barwne upominki.

Kolorowe kubeczki, plecaki, woreczki, bidony, pudełka na drugie śniadanie, breloki i długopisy – przekazane zostaną uczniom, którzy rozpoczęli szkolną przygodę z nauką. Rozpoczęcie edukacji jest ważnym momentem w życiu każdego malucha, przed dziećmi czas obfitujący w nowe, bogate doświadczenia.

Mamy nadzieję, że kolorowe gadżety umilą spotkanie z nauką, a pasja zdobywania wiedzy stanie się fascynującą przygodąmówi Katarzyna Pawłowska z brzeskiego ratusza.

Uroczyste przekazanie prezentów nastąpiło już podczas ślubowania klas I w Zespole Szkół Nr 2, Niepublicznej Szkole Podstawowej w Kąkowej Woli, w Szkole Podstawowej Nr 1 w Brześciu Kujawskim , w Szkole Podstawowej w Wieńcu .

W najbliższy czwartek upominki  zostaną wręczone uczniom ze Szkoły Podstawowej w Brzeziu.

Cieszymy się, że już po raz drugi możemy wesprzeć akcję „Wyprawka dla Pierwszaka”. Mamy nadzieję, że ten drobny upominek wywoła uśmiech na twarzach uczniów i będzie dla nich miłym symbolem rozpoczynającej się przygody z edukacjąmówi Sławomir Ronkowski, dyrektor komunikacji LPP. – Jako lokalny inwestor i dobry sąsiad chcemy się angażować w życie brzeskiej społeczności. Tym bardziej cieszymy się, że możemy być razem z najmłodszymi mieszkańcami gminy w tak ważnym dla nich momencie.

Wszystkim uczniom klas I życzymy, dużo radości i uśmiechu, by z nauki czerpali prawdziwą przyjemność oraz korzystali z niej jak najwięcej, a to z pewnością przyniesie rezultaty w przyszłości mówi burmistrz Tomasz Chymkowski.

K.M.

Polecamy

3 komentarze

  1. Brześć może się cieszyć że LPP wybrało to miasto jako swojego beneficjenta. Świetnie że firma tak mocno angażuje się w życie społeczne.

Miejsce konstruktywnej dyskusji

%d bloggers like this: