fbpx
Bez kategorii

Wypadek drogowy w m. Redecz Krukowy. Policja poszukuje kierowcy ciężarówki

Komenda Miejska Policji we Włocławku prowadzi postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do jakiego doszło w dniu 21 października 2021r. w miejscowości Redecz Krukowy (gm. Brześć Kujawski) na drodze K-62.

Z dotychczasowych wstępnych ustaleń policjantów wynika, że tego dnia (21.10.2021) ok. godz. 6:25 podczas wymijania się dwóch pojazdów ciężarowych, jeden z nich poruszając się w kierunku m. Brześć Kujawski najprawdopodobniej zawadził o kierownicę roweru jadącego w tym samym kierunku. W wyniku tego rowerzysta stracił panowanie nad jednośladem i wywrócił się. Kierujący pojazdem ciężarowym zatrzymał pojazd celem udzielenia pomocy. Na miejscu zatrzymał się również przejeżdżający tamtędy pojazd osobowy, którego kierowca pomógł dojść poszkodowanemu do miejsca pracy. Po tym jak poszkodowany rowerzysta oświadczył, że nie potrzebuje pomocy lekarskiej, kierowca ciężarówki oraz pojazdu osobowego odjechali nie pozostawiając żadnych danych teleadresowych.

Po kilku godzinach z uwagi na narastający silny ból brzucha rowerzysta wezwał załogę ratownictwa medycznego i trafił do szpitala. Tam okazało się, że w wyniku zdarzenia odniósł obrażenia powyżej dni 7. W związku z prowadzonym postępowaniem w sprawie zaistniałego wypadku drogowego prosimy o kontakt kierowcę pojazdu ciężarowego uczestniczącego w zdarzeniu jak również kierowcę pojazdu osobowego, który zatrzymał się chcąc udzielić pomocy. O kontakt prosimy również innych kierowców, którzy w tym czasie przemieszczali się drogą K-62 i mogą mieć wiedzę co do zaistniałego wypadku lub posiadają nagranie z wideorejstratora, które może pomóc w identyfikacji pojazdów mających związek ze sprawą.  

W tej sprawie prosimy kontaktować się  z Komendą Miejską Policji we Włocławku przy ul. Okrężnej 25 osobiście lub telefonicznie pod numerem 47 753 56 00 lub 47 753 56 25 powołując się na sprawę numer PPM-III-3998/21.  

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji