fbpx
Testowy baner
Wiadomości

Wspólnie kręcimy kilometry dla Włocławka! Trwają zapisy na rajd rowerowy

W niedzielę 13 czerwca 2021 r. odbędzie się wycieczka rowerowa promująca Ogólnopolską Rywalizację o „Puchar Rowerowej Stolicy Polski”. Na pierwszy rajd, po przerwie spowodowanej pandemią covid-19, zaprasza prezydent Włocławka Marek Wojtkowski.

Startujemy ze Stadionu Przylesie na włocławskim Zazamczu o godz. 10:00. Trasa liczyć będzie około 20 km i poprowadzi przez: Wieniec Zdrój – Wieniec – Machnacz – Porazę – Mazury. Wycieczka kończy się wspólnym ogniskiem w Parku na Słodowie. Ponadto, na uczestników czekać będą dodatkowe atrakcje tj. rowerowy showroom, możliwość znakowania rowerów, pokaz pierwszej pomocy, stanowisko z atrakcjami dla najmłodszych oraz zajęcia z bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Aby wziąć udział w wycieczce, należy zapisać się w Informacji Turystycznej oraz posiadać sprawny rower. Wpisowe wynosi 10 zł od osoby, dzieci i młodzież do 18 roku życia oraz emeryci i renciści (po okazaniu legitymacji) 5 zł. W ramach opłaty organizator zapewnia: ubezpieczenie, obsługę medyczną, pamiątkowy znaczek, poczęstunek.

Zapraszamy do zapisywania się w biurze Informacji Turystycznej ul. Warszawska 5, tel. 54 411 27 57, w godz. od 8:00 do 16:30. Zapisy przyjmowane są do czwartku, 10 czerwca 2021 r.  Ilość uczestników jest ograniczona.

Wycieczka rowerowa odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne, prosimy o dostosowanie stroju do pogody. Uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania obowiązujących zaleceń reżimu sanitarnego w związku z epidemią COVID-19.

Organizatorami wycieczki są: Urząd Miasta Włocławek, Ośrodek Sportu i Rekreacji i Informacja Turystyczna we Włocławku.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji