fbpx
Galerie Wiadomości

Wspólne ubieranie choinki przy Zespole Szkół Nr 8

W piątek 17 grudnia odbyło się wspólne ubieranie choinki przy Zespole Szkół nr 8 we Włocławku. Inicjatorką akcji była radna Agnieszka Jura–Walczak.

Dzieci uczące się w Zespole Szkół nr 8 we Włocławku przygotowały świąteczne ozdoby do konkursu pt.”Ubieramy wspólnie świąteczne drzewko”. Klasy, które wygrały, otrzymały wyjątkowy prezent od radnej, Agnieszki Jury-Walczak.

The winner is… 7a i 3a. Dziś poznaliśmy wyniki konkursu „Ubieramy wspólnie świąteczne drzewko” zorganizowanego przez Panią Radną Rady Miasta Włocławek Agnieszka Jura-Walczak. Polegał on na przygotowaniu przez klasy ozdób choinkowych. Liczyła się estetyka, kreatywność i ilość. Dziś, w obecności Pana Marek Wojtkowski Prezydent Włocławka i Pani Wiceprezydent Miasta Moniki Jabłońskiej, zostały wręczone nagrody, ufundowane przez Panią Radną. A było o co walczyć. Zwycięskie klasy pójdą na wybrany film do kina. No i przed szkołą pojawiło się najpiękniejsze, bo nasze, świąteczne drzewko. – czytamy na facebook’u, Zespołu Szkół nr 8.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji