fbpx
Testowy baner
Wiadomości

Wniosek do ZUS o udzielenie ulg pomogą wypełnić pracownicy Włocławskiego Centrum Biznesu.

Pracownicy Włocławskiego Centrum Biznesu pomogą w wypełnieniu wniosków do ZUS o udzielenie ulg dotyczących terminu płatności składek.

Jest to forma pomocy skierowana do przedsiębiorców, którzy z powodu epidemii koronawirusa mają problemy, by zapłacić bieżące składki lub należności, które wynikają z zawartej już z ZUS umowy.

Jakub Girczyc dyrektor WCB: Pomoc udzielana jest w godzinach 7:00-15:00. Przedsiębiorcy mogą skontaktować się z nami pod numerem telefonu 54 423 20 00 lub poprzez pocztę elektroniczną biuro@inkubator.wloclawek.pl.

ZUS informuje, że przedsiębiorcy mogą skorzystać z uproszczonych form pomocy:odroczenia o 3 miesiące terminu płatności składek za okres od lutego do kwietnia 2020 r.,zawieszenia na 3 miesiące realizacji umowy zawartej z ZUS, w której termin płatności rat bądź składek wyznaczono w okresie od marca do maja 2020 r., i tym samym wydłużenia o 3 miesiące terminu realizacji zawartej umowy.

Szczegółowe informacje i wnioski dostępne na stronie:https://www.zus.pl/o-zus/aktualnosci/-/publisher/aktualnosc/1/ulgi-dla-przedsiebiorcow-w-zwiazku-z-koronawirusem/2545842

K.M.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji