fbpx
Testowy baner
Galerie Wiadomości

Włocławscy policjanci oznakowali rowery mieszkańców

W ramach działań profilaktycznych policjanci z Włocławka oznakowali kolejne jednoślady mieszkańców. Wszystko po to, aby lepiej je zabezpieczyć i zminimalizować tym samym ryzyko kradzieży. Na następne tego typu działania zapraszamy 17 sierpnia.

Znakowanie rowerów we włocławskiej komendzie policji cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców naszego regionu. Wygrawerowany przez mundurowych numer i przyklejona na ramie naklejka jest dla potencjalnego złodzieja sygnałem, że jednoślad trafił do policyjnych rejestrów. Może to działać odstraszająco na rabusia i odwieść go od zamiaru kradzieży.

Wczoraj (27.07.21) stawili się do komendy kolejni właściciele rowerów, którzy postanowili zadbać o bezpieczeństwo swojego mienia poprzez jego oznakowanie. Z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego policjanci oznaczyli i zarejestrowali 15 jednośladów.

Przypominamy, że z uwagi na trwającą pandemię, należy najpierw zgłosić telefonicznie chęć oznakowania roweru, a następnie stawić się w komendzie o wyznaczonej porze. Poza dokumentem tożsamości i dokumentem potwierdzającym własność roweru, pamiętajmy też o maseczce ochronnej.
Kolejne znakowanie jednośladów odbędzie się 17 sierpnia. Można się na nie zapisać 2 sierpnia w godzinach 9-11, dzwoniąc do Wydziału Prewencji KMP we Włocławku na numer 47 75 353 50.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji