fbpx
Testowy baner
Wiadomości

Włocławscy policjanci i żołnierze WOT-u kontrolują przestrzeganie kwarantanny.

Od początku epidemii włocławscy policjanci kontrolują przestrzeganie przez mieszkańców obowiązkowej domowej kwarantanny i izolacji. W tych działaniach od kilku dni wspierani są przez żołnierzy 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej.

Włocławscy policjanci i żołnierze WOT-u wspólnie realizują zadania związane z przestrzeganiem domowej kwarantanny lub izolacji.

Podczas takich służb na terenie miasta i powiatu sprawdzają, czy osoby objęte kwarantanną przebywają w miejscu izolacji. Ze względów bezpieczeństwa patrol nie ma bezpośredniego kontaktu z nimi, a kontrola przeprowadzana jest przy użyciu telefonów, domofonów oraz kontaktu wzrokowego odbywającego się z bezpiecznej odległościinformuje st. sierż. Tomasz Tomaszewski

Działania policjantów i żołnierzy mają na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa, co pozwala zminimalizować ryzyko zakażenia się innych osób.

Pamiętajmy to od nas wszystkich zależy bezpieczeństwo naszych rodzin i apelujemy o stosowanie się do obowiązujących obostrzeńst. sierż. Tomasz Tomaszewski

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji