fbpx
Wiadomości

Włocławianin który wystąpił w Love Island 4 wyznaje że chce wrócić do byłej partnerki

Miłosne przygody Arka w programie Love Island nie udawały się. Uczestnik w trakcie trwania programu próbował znaleźć szczęście u boku trzech dziewczyn.

Arek w programie mówił, że żywi szczere uczucie do Andzi, związek ten nie przetrwał jednak zbyt długo. Mężczyzna następnie próbował stworzyć związek z Aleksandrą, a później Laurą. Nie udało mu się jednak zbudować silnej i trwałej relacji przez co ostatecznie odpadł z programu. Po powrocie do Polski nagrał na swoich social mediach relację, gdzie wyjawił, że jego serce jest zajęte przez kogoś innego.

Arek w czasie trwania programu, wspominał, że niedawno rozstał się z dziewczyną. Wypowiadał się o niej czule i ciepło. Przed kamerami przyznał, że związek zakończył się z jego winy. Mężczyzna potrzebował odpocząć chwilę od codziennych spraw i wziąć udział w Love Island, aby zrozumieć, że nadal kocha swoją byłą partnerkę.

Dzięki „Love Island” zrozumiałem bardzo dużo i wiem, co było dla mnie zawsze najważniejsze w życiu. Byłem po bardzo długoletnim związku. Poszedłem do programu, by znaleźć miłość, znaleźć z powrotem taką kobietę, mieć taki związek i z powrotem się tak zakochać. Niestety, program mi pokazał, że nie jest to możliwe, bo moje serce jest zupełnie gdzie indziej– mówił na relacji Arek Kapuściński.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji