fbpx
Wiadomości

„Włocławianie idźcie na wybory”.To wolne wybory,takie oznaczają, że mamy prawo decydować”- apelują prezydenci.

10 października podczas konferencji prasowej prezydent Włocławka wraz zastępcami zachęcali mieszkańców naszego  miasta, aby w najbliższą niedzielę oddali swój głos w wyborach parlamentarnych.

Prezydent Marek Wojtkowski: Nie przedstawiamy żadnych preferencji politycznych, ale jesteśmy w takim momencie, iż po prostu trzeba pójść 13 października na wybory. Proszę też o zachęcanie wszystkich niezdecydowanych oraz te osoby, które z zasady na wybory nie chodzą , żeby iść i w sposób odpowiedzialny oddać głos, by później nie mieć pretensji do siebie, że ktoś wybrał za nas.

Krzysztof Kukucki zastępca prezydenta: Nie jest żadną tajemnicą, że reprezentujemy różne obozy polityczne, ale pokazujemy, że w samorządzie możemy pracować dla dobra ogółu. 13 października mieszkańcy Włocławka mogą wygrać kształt naszego kraju, to może być nasza wspólna odpowiedzialność za państwo. Niezależnie od poglądów każdego z mieszkańców Włocławka zachęcamy do udziału w wyborach.

Domicela Kopaczewska zastępca prezydenta:  Mamy takie prawo by zagłosować i skorzystajmy z niego. Czasami  jeden czy dwa głosy decydują o losach koalicji, miast czy ustaw sejmowych. Nasz głos jest ważny bo to pojedynczy głos składa się na tysiące i na miliony głosów.

Barbara Moraczewska zastępca prezydenta: To jest bardzo ważne, żebyśmy wszyscy czuli się odpowiedzialni nie tylko za Polskę ale i za nasz region, za nasze miasto. Zachęcam do pójścia na wybory przede wszystkim młodych ludzi, bo to oni będą żyć w Polsce, w naszym mieście – dlatego ważne jest to, aby jak najwięcej młodych osób podjęło odpowiedzialną decyzję. To wolne wybory – takie oznaczają, że mamy prawo decydować.

Kinga Maślanka

 

Polecamy

1 komentarz

Miejsce konstruktywnej dyskusji

%d bloggers like this: