fbpx
Wiadomości

Włocławek za pół ceny już wkrótce. Z jakich ofert promocyjnych skorzystasz?

Kolejna edycja „Włocławka za pół ceny” odbędzie się od 30 września do 2 października. Jakub Girczyc z Włocławskiego Centrum Biznesu i Patryk Ciechanowski ze Spoko Cafe wspólnie zachęcają przedsiębiorców oraz mieszkańców do udziału w akcji. W poprzedniej edycji 50-procentowe zniżki oferowało ponad 50 firm z Włocławka, jak będzie tym razem?

Poprzednia akcja, można powiedzieć, okazała się dużym sukcesem, wzięło w niej udział ponad 50 przedsiębiorców. Jeżeli chodzi o mieszkańców, po informacjach które były umieszczone w internecie oraz po tych informacjach, które bezpośrednio do nas docierały, widzieliśmy, że cała akcja cieszyła się bardzo dużym powodzeniem. -powiedział Jakub Girczyc, z Włocławskiego Centrum Biznesu.

Przez trzy dni, klienci włocławskich sklepów, restauracji, kawiarni, hoteli, punktów usługowych będą mogli skorzystać z atrakcyjnych rabatów.

Zachęcamy przedsiębiorców do przygotowania 3 produktów z podstawowej oferty za pół ceny. W poprzednich edycjach to właśnie te lokale, które zaoferowały, najfajniejsze produkty otrzymywali najwięcej odwiedzin. Zachęcamy do tego też przede wszystkim, żeby podziękować, naszym gościom za to, że wspierali nas w tym trudnym czasie pandemii. -powiedział Patryk Ciechanowski, ze Spoko Cafe.

Przedsiębiorcy, którzy chcą dołączyć do akcji „Włocławek za pół ceny” powinni przesłać organizatorom kompletne zgłoszenie tj. wypełniony formularz zgłoszeniowy wraz z załącznikami (logotyp, zdjęcie oferty / lokalu) nie później niż do 19 września 2021 roku. Dostarczenie zgłoszenia po terminie skutkować będzie nieprzyjęciem do akcji.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji