fbpx
Wiadomości

Wiemy co dalej z pedofilem z Lipna

W poniedziałek 19 września informowaliśmy o złapaniu przez grupę ECPU Polska Łowcy Pedofilów 26-latka z Lipna, który pisał z 10-letnim dzieckiem wabikiem internetowym. Mężczyzna wysyłał nieletniemu materiały pornograficzne oraz wiadomości o zabarwieniu erotycznym. Grupie ECPU udało się złapać 26-latka, zebrać materiał dowodowy oraz wydać go w ręce policji.

Wobec mężczyzny zostało wszczęte dalsze postępowanie, spędził on 48-godzin w policyjnym areszcie po czym został odesłany do domu, gdzie czeka na rozprawę sądową. 26-latkowi zostaną przedstawione zarzuty popełnienia przestępstwa art. 200 kodeksu karnego.

Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.

Mężczyzna jest żonaty i posiadał dwójkę dzieci. Żona oskarżonego najprawdopodobniej wiedziała o tym, że 26-latek koresponduje z dziećmi.

Mówiłam Ci, że to tak się skończy, ale Ty nie słuchałeś i robiłeś swoje. – krzyczała żona oskarżonego podczas jego zatrzymania.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji