fbpx
Wiadomości

Weryfikacja propozycji mieszkańców zgłoszonych do Włocławskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2023 zakończona!

Wyniki weryfikacji wraz z uzasadnieniami negatywnych ocen zostały już opublikowane m.in. w Biuletynie Informacji Publicznej: BIP Urzędu Miasta Włocławek, na stronie dedykowanej WBO: Urząd Miasta Włocławek oraz na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miasta Włocławek.

Pod głosowanie wstępnie zakwalifikowanych zostało 28 propozycji mieszkańców – w tym 16 projektów w kategorii ogólnomiejskiej, 8 w kategorii instytucjonalnej i 4 w kategorii zielonej. Dwa projekty zostały połączone w jeden, natomiast dwadzieścia projektów uzyskało negatywną ocenę.

Teraz rusza procedura odwoławcza. Każdy wnioskodawca może złożyć odwołanie od negatywnego wyniku weryfikacji w formie pisemnej w terminie 7 dni od daty opublikowania wyników oceny projektów. O zachowaniu terminu decyduje data wpływu do Urzędu Miasta Włocławek. Odwołanie musi zawierać imię, nazwisko, adres zamieszkania i podpis odwołującego.

Listę projektów ostatecznie zakwalifikowanych pod głosowanie poznamy 24 czerwca 2022, natomiast głosowanie rozpocznie się 27 czerwca i potrwa do 11 lipca.

Zwycięskie projekty Włocławskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2022 poznamy do 10 sierpnia.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji