fbpx
Wiadomości

W teatrze Impresaryjnym komedia teatru „Capitol”

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego zaprasza na lekką komedię 17 stycznia o godz. 19.00, której autorem jest angielski dramaturg Derek Benfield, który napisał ponad trzydzieści sztuk teatralnych, w większości lekkich fars opartych na małżeńskiej komedii omyłek. I taki właśnie jest Akt równoległy – doskonała, lekka komedia zapewniającym dwie godziny szczerego śmiechu przygotowana przez warszawski Teatr Capitol.

Historia jest banalna. Pan Smith postanawia po raz pierwszy zdradzić żonę i spędzić weekend z… Panią Smith.
Zaciszny, położony na uboczu hotelik, w którego zakątkach kipi namiętność małżeńskiej zdrady. Na recepcji króluje niezbyt lotny portier, zastępujący właścicielkę obiektu. Nie bardzo zna się na prowadzeniu hotelu, ale za to zna ludzkie charaktery i ich słabości.
Dwie pary małżeńskie i perfekcyjny pomysł na spędzenie pikantnego weekendu bez małżeńskiej rutyny. Akcja toczy się niezwykle dynamicznie a Widz dowiaduje się, że te dwie pary łączy nie tylko chęć zdradzenia współmałżonków. Są małżeństwami znudzonymi rutyną, szukającymi jakiejś odmiany w związkach.

Kłamstwa, nieprzewidywane spotkania, omyłki, zwroty akcji…Nie skomplikowana fabuła, banalna intryga ale zapowiada się doskonała zabawa! Świetna reżyseria i gra aktorów, dowcipne dialogi są atrybutami tego spektaklu. Czego więcej chcieć? Komedia ma po prostu rozśmieszać i bawić!

Bilet na to muzyczne wydarzenie mogą być znakomitym karnawałowym prezentem! 

Cena biletu: *PARTER – Normalny 90 zł,  Ulgowy 80 zł,*BALKON – 70 zł

Bilety do nabycia w Kasie Teatru w dni powszednie w godz. 8.30-16.00  i w dniu prezentacji spektaklu od godz. 11.00, tel. 54 231 47 66 oraz przez platformę e-bilet za pośrednictwem strony internetowej teatru,

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji