fbpx
Testowy baner
Wiadomości

Umowa na letnie baseny podpisana.

W Biuletynie Informacji Publicznej UM Włocławek zostało opublikowane ogłoszenie o udzieleniu zamówienia wykonawcy, który złożył najkorzystniejszą ofertę w przetargu na budowę basenów letnich z zapleczem sanitarnym wraz z zagospodarowaniem terenu.

5 maja 2020 roku,  ratusz rozstrzygnął przetarg na budowę basenów letnich z zapleczem sanitarnym wraz z zagospodarowaniem terenu. Całkowita cena oferty brutto wynosi: 3.490.000,00 zł.

Do dnia 15 lipca 2020 roku wykonawca – TIMBER PROJECT – jest zobowiązany opracować oraz przekazać zamawiającemu dokumentację projektowo – kosztorysową jak również wykonać pierwszy etap robót budowlanych. Drugi etap robót budowlanych ma być zrealizowany w terminie od dnia 15 września 2020 roku do dnia 30 października 2020 roku.

Krzysztof Kukucki zastępca prezydenta Włocławka: Wykonawca w ramach pierwszego etapu do 15 lipca br. będzie miał za zadanie oddać do użytku baseny letnie- dwa 25 metrowe i jeden 10 metrowy. 

Baseny powstaną na Słodowie, gdzie znajduje się już infrastruktura sportowa min. boiska do gry w piłkę siatkową.Niebawem zakończy się tam również przebiegająca bez problemów, budowa skateparku przy Międzyosiedlowym Basenie Miejskim przy ulicy Wysokiej.

K.M.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji