fbpx
Wiadomości

Trwa wyjaśnianie okoliczności śmiertelnego wypadku z udziałem motocyklisty

Dzisiejszej nocy (23.05.2023) w miejscowości Kruszynek (gmina Włocławek) doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego śmierć na miejscu poniósł 42-letni motocyklista. Policjanci wyjaśniają pod nadzorem prokuratora dokładne okoliczności zdarzenia.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do dyżurnego włocławskiej policji dzisiaj (23.05.2023) przed godziną 1.00. Policjanci wykonywali czynności na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora i przy udziale biegłego z dziedziny wypadków drogowych.

Wstępne ustalenia wskazują, że kierujący motocyklem suzuki przemieszczał się drogą powiatową od strony Chocenia w kierunku Kruszyna. W miejscowości Kruszynek, na łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego motocykl przewrócił się, uderzył w znak drogowy, ogrodzenie posesji i blaszany garaż. Niestety nie zdołano uratować życia 42-letniego motocyklisty.

Prokurator polecił zabezpieczyć zwłoki oraz motocykl do dalszych badań, a dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia są wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

Aura sprzyja korzystaniu z jednośladów, których w ostatnim czasie jest coraz więcej na naszych drogach. Policjanci apelują zatem do wszystkich uczestników ruchu o rozwagę i ostrożność na drodze.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji