fbpx
Wiadomości

Trwa budowa kolejnych 2 bloków przy ul. Celulozowej! Od kwietnia będą przyjmowane wnioski o najem mieszkań

PEKABEX BET S.A. buduje dwa kolejne budynki mieszkalne przy ul. Celulozowej – Spółka Miejskie Budownictwo Mieszkaniowe opublikowała informację o wyborze najkorzystniejszej oferty w przetargu.

Cena oferty wybranego wykonawcy to: 54.882.220,21 zł. Czas realizacji inwestycji wyniesie 14 miesięcy, zaś okres gwarancji i rękojmi 7 lat.

Przy ul. Celulozowej zostaną wybudowane dwa bloki, w których łącznie znajdą się 144 lokale mieszkalne.

Od 3 kwietnia do 2 czerwca będą przyjmowane wnioski mieszkańców Włocławka o najem lokali mieszkalnych w budynkach przy ul. Celulozowej. 

Obecnie prace na budowie toczą się zgodnie z harmonogramem. W mniejszym (3 klatkowym) bloku powstała już kondygnacja podziemna, w której znajdować się będą komórki lokatorskie. W większym (5 klatkowym) trwają prace przy budowie płyty fundamentowej na której powstanie cały budynek. 

Do dyspozycji mieszkańców będzie oddane 14 różnych typów mieszkań (od 27 m2 do 74 m2) w tym również dla osób z niepełnosprawnościami. Całość będzie wygodna także dla osób z ograniczeniami ruchowymi. Każde mieszkanie będzie miało przypisaną komórkę lokatorską, a obszar inwestycji zostanie tak zagospodarowany, by oprócz 144 miejsc parkingowych mieszkańcy mogli korzystać z terenów zielonych, a dzieci z placów zabaw – napisał na swoim profilu FB Krzysztof Kukucki zastępca prezydenta Włocławka.

Na realizację II etapu Projektu Celulozowa pozyskano ponad 41 mln. złotych z Funduszu Dopłat. 

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji