fbpx
Lifestyle

Top 5 seriali na Netflix

Piątkowe popołudnie to idealny czas na relaks na kanapie przed telewizorem i pod kocem. Przedstawiamy swoje top 5 seriali, aby umilić piątkowy wypoczynek.

Nawiedzony dwór w Bly kontynuacja Nawiedzony Dom na Wzgórzu, opowiadająca o dramatycznych przeżyciach młodej opiekunki, która chcąc odciąć się od wielkomiejskiego życia zatrudnia się na wsi jako opiekunka do dzieci.

Znaki w górach Sowich dochodzi do krwawego morderstwa, które rozwiązać chce nowo przybyły do miasta komisarz Trela. Jednak zamiast przyjaciół zyskuje on samych wrogów co nie pomaga w rozwikłaniu sprawy.

Dark serial rozgrywa się w spokojnym miasteczku w Niemczech, spokój przerywa jednak zaginięcie dwójki dzieci. Chcąc ich odnaleźć rozwija się efekt domina, a na jawach wychodzą coraz to ciekawsze informacje.

The Eddy kolorowy i głośny świat jazzu oraz romantyczny Paryż to sceneria w jakiej rozgrywa się serial. Obserwujemy w niej poczynania młodego pianisty oraz jego zespołu.

Norsemen komedia w iście Monthy Phytonowym humorze. Opowiada o czasach Wikingów oraz odkryciu szlaków żeglugowych na zachód.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji