fbpx
Testowy baner
Lifestyle

Top 5 seriali na Netflix

Piątkowe popołudnie to idealny czas na relaks na kanapie przed telewizorem i pod kocem. Przedstawiamy swoje top 5 seriali, aby umilić piątkowy wypoczynek.

Grace i Franki– co może pójść nie tak w 40 letnim małżeństwie? Jak bardzo zna się swojego małżonka po tak długim stażu związku? Okazuje się, że życie lubi zaskakiwać, a ukochany może okazać się gejem. Historia dwóch kobiet, których życie wywróciło się o 180 stopni za sprawą ich mężów.

Na miejscu zbrodni. Zaginięcie w hotelu Cecil– dokumentalny serial opowiadający o tajemniczym zniknięciu młodej kanadyjki Elisy Lam. Tropy oraz ślady prowadzą donikąd i wciąż nie wiadomo gdzie znajduje się młoda kobieta. Serial przedstawia także mroczną historię hotelu Cecil.

Współczesna rodzina– to historia o trzech różnych rodzinach, które żyją w całkowicie innych środowiskach, ale są spokrewnione. Serial ukazuje prawdziwe życie, bawi, wzrusza oraz uczy.

Angielska Gra– to sześcioodcinkowy dramat o dwóch piłkarzach z różnych środowisk. Ich przyjaźni stanowi szczególną więź, która powoduje, popularyzacje tego sportu. Piłka nożna dawniej przeznaczona była tylko dla osób wywodzących się z klasy arystokratycznej.

Porady różowej brygady– amerykański reality show o grupie homoseksualnych mężczyzn, którzy pomagają zaniedbanym heteroseksualnym mężczyzną.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji