fbpx
Testowy baner
Lifestyle

Top 5 podcastów kryminalnych

Lubicie historię z dreszczykiem, ciekawią was dawne sprawy, które nie zostały rozwiązane przedstawiamy nasze top 5 podcastów kryminalnych.

Kryminatorium– kanał prowadzony przez Marcina Myszkę, mówiący o najbardziej szokujących sprawach w historii kryminalistyki. Na kanale mimo licznych odcinków o zbrodniach z całego świata, znajdziemy także dużo spraw z Polski. Krymiantorium słuchać można na YouTube, Spotify oraz innych aplikacjach podcastowych.

Stanowo.Com– kanał prowadzony przez Jaśmin- polkę, która na co dzień mieszka w USA. Stanowo jak sama nazwa wskazuje opowiada o sprawach, które miały miejsce w Ameryce. Podcast dostępny jest na You Tubie.

Hulaj Dusza – Hulaj Dusza porusza sprawy najbardziej kontrowersyjnych spraw kryminalnych. Opowiada o historiach z całego świata. Oprócz podcastów Hulaj Dusza posiada ma ona jeszcze jeden kanał Hulaj Dusza Paranormalnie, gdzie opowiada o sprawach paranormalnych.

Po piąte nie zabijaj– kanał prowadzony przez Justynę Mazur w których opowiada o najciekawszych sprawach kryminalnych, prowadzi także wywiady oraz słuchowiska na różne tematy.

Ciemna Strona Korei– seria ukazująca się na kanale Pyra w Korei prowadzonego przez Agnieszkę- polkę, która wyemigrowała do Korei. Seria ta opisuje sprawy kryminalne, ale też tragedie jakie zdarzyły się na koreańskich ulicach.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji