fbpx
Lifestyle

Top 5 filmów na Netflix

Netflix to platforma VOD na której można obejrzeć film bądź seriale. Po długim tygodniu czas się zrelaksować, przedstawiamy zestawienie kolejnych top 5 filmów na Netflix.

  1. Historia Małżeńska – dramat psychologiczny nominowany do Oscara, jest obrazem jak związek potrafi się rozpaść jeśli nie ma w nim rozmowy. Przenikliwy film, który skłania do refleksji. Film jest też popisem talentu Scarlett Johanson i Adama Drivera.
  2. Dwóch Papieży – historia niezwykłej przyjaźni jaka zawiązała się między Benedyktem XVI a Franciszkiem. Film opowiada o kulisach spotkań tych dwóch kapłanów oraz dyskusjach, które prowadzą między sobą.
  3. Boże Ciało – inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia 20-letniego Daniela, który w trakcie pobytu w poprawczaku przechodzi duchową przemianę i pragnie zostać księdzem. Film psychologiczny w reżyserii Jana Komasa.
  4. Dunkierka- film wojenny ,który trzyma w napięciu nominowany do Oscara. Opowiada o ewakuacji wojsk alianckich z Dunkierki, którzy są pod nieustannym ostrzałem wojsk niemieckich.
  5. Rodzina Adamsów – wersja z 2019 roku, która w niczym nie przypomina bajki z dzieciństwa. Film animowany o słynnej rodzinie Gomez, którzy muszą ratować swoje domostwo oraz tradycje, ponieważ w ich sąsiedztwie zaczyna budować się osiedle.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji