fbpx
Lifestyle

Top 5 filmów na Netflix. Zobacz, co warto obejrzeć!

Netflix to serwis VOD, na którym każdy może znaleźć coś dla siebie. Wieczór, popcorn i telewizor – brzmi jak plan idealny. Przygotowaliśmy przydatną listę 5 filmów, które koniecznie musisz zobaczyć. Bądź na bieżąco i poznaj tytuły godne uwagi.

  1. Xtreme

Film sensacyjny, w którym zobaczymy motyw zemsty. Główny bohater wciela w życie perfekcyjny plan wymierzenia sprawiedliwości na swoim bracie, który zabił mu ojca i syna. Jeśli poszukujesz silnych emocji, ta propozycja jest dla Ciebie idealna!

2. Łasuch

Bohater filmu Gus to pół-jeleń pół-człowiek. Kiedy odkrywa, że świat został zniszczony, postanawia dołączyć do grupy złożonej z hybryd takich jak on. Film zawiera wątki apokaliptyczne.

3. Odnajdę Cię

A może coś polskiego? ,,Odnajdę Cię’’ to polski film sensacyjny z 2018 roku. Córka policjantki zostaje porwana. Zdesperowana kobieta nie cofnie się przed niczym żeby ją ratować. Idealna propozycja dla miłośników kryminalnych wątków.

4. Legion samobójców

Film akcji na podstawie serii komiksów Marvela. Grupa najgroźniejszych przestępców świata ma zadanie rozprawić się ze złoczyńcami w Belle Reve. Niebezpieczna misja trzymająca widza w napięciu.

5. Gdy sen nie nadchodzi

Thriller science-fiction, w którym główni bohaterowie nie mogą zasnąć przez globalną katastrofę. Brak snu prowadzi do pomieszania zmysłów i ogólnego chaosu. Jedno jest pewne – na tym filmie nie zaśniesz!

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji