fbpx
Testowy baner
Bez kategorii

TOP 5 FILMÓW NA NETFLIX. ZOBACZ, CO WARTO OBEJRZEĆ!

Netflix to platforma na której każdy znajdzie jakiś ciekawy film na wieczór. Po ciężkim tygodniu chwila odpoczynku jest potrzebna.Prezentujemy top 5 filmów na Netflixie.

Cudowny Chłopak– film obyczajowy, który potrafi podnieść na duchu. Jest to historia chłopca, który urodził się ze zdeformowaną twarzą jednak stawia czoło wszelkim przeciwnością losu. Film o tym, że piękno to nie tylko to co widzimy z zewnątrz.

Klaus– film, a właściwie bajka produkcji netflixa, który nominowany był do oscara. Początkujący listonosz zostaje wysłany na niewielką wysepkę za kołem podbiegunowym. Jego zadaniem jest uruchomienie poczty jednak nie wie on, że mieszkańcy wioski są skłóceni. Film dla małych i dużych o tym, że wszystko można pogodzić.

Joker –  amerykański dramat psychologiczny, obnażający biografię najbardziej znanego super złoczyńcę uniwersum DC. Film przedstawia na początku historię zwykłego człowieka, który nie umiejąc dostosować się do powszechnych norm, zepchnięty na margines staje się antybohaterem.

Bękarty wojny– czarna komedia produkcji amerykańsko-niemieckiej opowiadająca o oddziale amerykańsko-żydowskim chcącym dokonać zamachu na Hitlera . Film nominowany ośmiokrotnie do Oscara.

Irlandczyk– film przedstawiający świat zorganizowanej przestępczości w Ameryce przed drugą wojną światową. Opowiedziany z perspektywy czasu przez Franka Sheerana weterana II wojny światowej, kanciarza oraz zabójcy na zlecenie.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji