fbpx
Lifestyle

Top 5 filmów na Netflix

Netflix to dobry sposób na weekendowe popołudnia. Po ciężkim tygodniu dobrze siąść na kanapie i obejrzeć film. Przedstawiamy swoją top 5 filmów na Netflix.

Jak zostałem gangsterem historia prawdziwa – film przedstawia historię najpopularniejszego gangstera w Polsce. Akcja filmu zaczyna się w latach 70. Główny bohater odkrywa wtedy miłość do adrenaliny i pieniędzy.

Koniec świata czyli Kogel Mogel 4 – jest to kontynuacja popularnej polskiej komedii Kogel Mogel z 1988 roku. Miłość Agnieszki i Marcina trwa w najlepsze. Największym marzeniem Babci Solskiej jest ślub jej wnuczka, lecz na ich drodze pojawia się zagrożenie.

Chłopiec w pasiastej piżamie – coś dla fanów dramatów wojennych. Akcja filmu toczy się podczas II Wojny Światowej. Niemiecki oficer wyjeżdża z Berlina na wieś i zabiera ze sobą swoją rodzinę. 8 letni syn oficera zaprzyjaźnia się z chłopcem za kolczastym ogrodzeniem.

Gdzie jest Nemo? – Nemo zostaje złowiony przez rybaków z rafy koralowej. Jego ojciec rusza z ratunkiem i po drodze poznaje Doris, która postanawia mu pomóc.

Oszust z Tindera – główny bohater przedstawia się jako potentat diamentowy na tinderze. Zyskuje zaufanie kobiet i okrada je na miliony euro.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji