fbpx
Lifestyle

Top 5 filmów na Netflix

Netflix to dobry sposób na relaks w weekendowe popołudnia. Po ciężkim tygodniu dobrze siąść na kanapie i obejrzeć film. Przedstawiamy swoją top 5 filmów na Netflix.

Najmro – polski film komediowy. Główny bohater jest znany jako największy złodziej w Polsce, wkrótce spotyka kobieta dla, której chce zmienić swoje życie.

Projekt Adam – nowość dla fanów filmów science-fiction. Główny bohater filmu Adam niespodziewanie rozbija się w naszych czasach i szuka pomocy w swoim domu rodzinnym. Bohater musi przenieść się w czasie jeszcze raz żeby zmienić przyszłość.

Venom – kolejna propozycja dla fanów science-fiction. Główny bohater ma obsesje związaną ze swoją pracą co niszczy jego związek. Po tym jego ciało zostało opanowane przez symbionta zwanego Venomem.

Shrek – teraz coś dla fanów klasyki. Film przy, którym starsi ludzie mogą poczuć się młodziej. Główny bohater Shrek by odzyskać spokój w swoim domu musi uratować księżniczke ze smoczej wieży.

Wakacje Jasia Fasoli – premiera komedii miała miejsce w 2007 roku. Jaś Fasola zwycięża wakacje i wyjeżdża w swoją szaloną przygode do Francji.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji