fbpx
Wiadomości

Top 5 filmów na Netflix

Netflix to dobry sposób na relaks w piątkowe popołudnie. Po ciężkim tygodniu dobrze siąść na kanapie i obejrzeć film. Przedstawiamy swoją top 5 filmów na Netflix.

W imię ojca– film biograficzny o drobnym złodziejaszku, który zostaje oskarżony o rzekomy udział w zamachu bombowym i skazany na dożywocie. Film opowiada o walce o sprawiedliwość i wolność. Nagrodzony Złotym Niedźwiedziem w 1994.

Nadejdzie dzień– losy dwóch braci, którzy trafiają do sierocińca. Domem dziecka zarządza okrutny dyrektor, a w młodych chłopcach rodzi się potrzeba buntu. Film jest produkcją duńską i dostał nagrodę Roberta.

Mroczny rycerz– Batman z pomocą prokuratora Denta i porucznika Gordona ponownie stawiają się Jokerowi chcącemu pogrążyć Gotham.

Pink– opowieść o ofiarze napaści seksualnej, która zostaje oskarżona o próbę zabicia swojego napastnika. W jej obronie staje emerytowany prawnik. Rzuca on wyzwanie indyjskiej kulturze gwałtu.

Hobbit Niezwykła Podróż mały hobbit Bilbo Baggins przeciwstawia się swojej hobickiej naturze i wyrusza w niebezpieczną podróż z 13 krasnoludami oraz czarodziejem Gandalfem. Film jest ekranizacją książki Tolkiena Hobbit.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji