fbpx
Lifestyle

Tej zimy ZAMROZISZ piękną sylwetkę ze STUDIO FIGURA

Marzyliście kiedyś, aby zamrozić tkankę tłuszczową….a potem się jej pozbyć!!! Magia… marzenie… fantastyka…

Tej zimy to RZECZYWISTOŚĆ!!!

Taki prezent przyniesie 4 i 5 grudnia MIKOŁAJ, który odwiedzi Studio FIGURA Włocławek.

A jego pomocnikiem będzie magiczne urządzenie do kriopolizy Lipo Cryo.

Co to jest kriopoliza?

To nowatorska technika służąca do nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej przez działanie niskiej temperatury. LipoCryo wywołuje znaczny, trwały ubytek podskórnej tkanki tłuszczowej. Zabiegi wykonuje się w obrębie karku, ramion, pleców, brzucha, pośladków, ud, łydek. Podwójna kontrola temperatury zapewnia bezpieczeństwo naczyń krwionośnych, nerwów , melanocytów itp. Skutkiem zabiegu jest utrata 25-45% grubości warstwy tłuszczu. Efekt jest widoczny po upływie 2 tygodni, ale na pełny rezultat należy czekać 6 tygodni.

Kriolipoliza po raz pierwszy pojawiła się w Stanach Zjednoczonych, gdzie doktor medycyny R. Rox Anderson i doktor medycyny Dieter Manstein udowodnili podczas badań klinicznych, iż podskórne komórki tłuszczowe są bardziej wrażliwe na działanie zimna niż otaczające je tkanki. Już w temperaturze 0 stopni umierają. Kontrolowane, umiejętne miejscowe chłodzenie tkanek może spowodować ubytek komórek tłuszczowych i utratę podskórnego tłuszczu. A co z tym związane, utratę zbędnej masy ciała. To odkrycie pomogło opracować technologię wykorzystywaną w medycynie estetycznej, zwaną kriolipolizą.

Kriolipoliza jest najnowszą, sprawdzoną technologią zaprojektowaną do nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej za pomocą niskiej temperatury. Trwale niszczy komórki tłuszczowe, a efekty utrzymują się bardzo długo. Kriolipoliza w swojej skuteczności bywa porównywana z klasycznymi zabiegami liposukcji. Działanie aparatu opiera się na kontrolowanym zamrażaniu komórek tłuszczowych i ich rozpadzie pod wpływem odpowiednio niskiej temperatury.

Jak to działa???

Specjalny aplikator zostaje przyłożony do obszaru, z którego chcemy pozbyć się tkanki tłuszczowej lub doprowadzić do jego wysmuklenia, następnie urządzenie zasysa tkankę i dokonuje jej ochłodzenia.

Dzięki aplikatorowi zostaje pobrane ciepło z komórek tłuszczowych w sposób selektywny i kontrolowany. Aby osiągnąć zamierzony cel rozpadu komórek tłuszczowych stosujemy temperaturę 0 – 3 stopni C.

Głównym celem zabiegu jest ochłodzenie komórek tłuszczowych, aby spowodować ich obumarcie. Na skutek mrożenia doprowadzamy do ich rozpadu, następnie naturalnie usuwane są przez krew i limfę. Zamrożone komórki tłuszczowe stopniowo wydalane są z organizmu, dzięki czemu z tygodnia na tydzień po zabiegu grubość tkanki tłuszczowej ulega zmniejszeniu, a obszar na którym wykonywany był zabieg ulega wysmukleniu.

Rezultatem jest redukcja krągłości zauważalna u większości pacjentów po 2 do 4 miesiącach po zakończonej serii zabiegowej. Przy zachowaniu zdrowego stylu życia utrata masy ciała jest trwała, podobnie jak w przypadku tradycyjnej liposukcji. Zabieg przeprowadza się w ramach kilku sesji, w zależności od obszaru zabiegowego oraz wielkości depozytów tłuszczowych. Czas trwania zabiegu zależy od grubości warstwy tkanki tłuszczowej: jeden obszar to ok.30 minut.

Już dziś ZAPISZ się na ten REWOLUCYJNY ZABIEG!!!

STUDIO FIGURA WŁOCŁAWEK- tel. 512 148 686

Kinga Aneta Sroczyńska

*artykuł promocyjny

Polecamy