fbpx
Testowy baner
Lifestyle

Teddy Eddie: Efektywna metoda nauki języka angielskiego dla Twojego dziecka!

Znajomość języka angielskiego to priorytet we współczesnym świecie. Otwiera wiele dróg i możliwości. Naukę języka warto zacząć już od najmłodszych lat. To właśnie dzieci najbardziej ,,chłoną’’ wiedzę. Jeśli chcesz, aby twoje dziecko rozpoczęło efektywny kurs językowy podpowiadamy idealne miejsce we Włocławku, w którym zrealizujesz ten cel!

Szkoła Języków Obcych GREENWICH oferuje nowoczesną, ambitną i niebanalną metodę nauki języka angielskiego Teddy Eddie dla dzieci w wieku 2-7 lat. Co kryje ta ciekawa nazwa? Przede wszystkim regularne osłuchiwanie się z obcymi dźwiękami i komunikacyjne podejście lektora. Teddy Eddie uczy bawiąc! Na zajęciach praca z dzieckiem opiera się na historyjkach, wpadających w ucho piosenkach, czy grach ruchowych. Dzięki temu można połączyć przyjemne z pożytecznym.

Dziecko ma możliwość uczyć się języka w realnych sytuacjach, zawsze w kontekście przez co doskonale wie jak reagować i mówić płynnie całymi zdaniami.

Metoda Teddy Eddie to także wiele interaktywnych ćwiczeń na platformie Plac Zabaw, która umożliwia maluchom naukę w domu. Dziecko szybko przyswaja wiedzę i przy tym świetnie się bawi. Dzięki tej metodzie mocno rozwijają się kompetencje komunikacyjne, a dziecko potrafi posługiwać się podstawowymi zwrotami.

Szkoła GREENWICH uczy w oparciu o wieloletnie doświadczenie pedagogiczne i nowoczesne techniki nauczania. Wykwalifikowana kadra lektorów wdraża nowe pomysły, które przyciągają maluchów. Zobacz więcej na edubears.pl!

Bezpłatne lekcje pokazowe:

12 czerwca dla 5-7 latków (link do wydarzenia)

26 czerwca dla 3-4 latków (link do wydarzenia)

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji