fbpx
Testowy baner
Tylko TU Wiadomości

Targowe Śródmieście już w niedziele!

W niedziele, 18 lipca na ulicy 3-go Maja odbędzie się IV Edycja Targowego Śródmieścia, wydarzenie które ma na celu promować lokalnych przedsiębiorców. Tegoroczna edycja będzie różnić się od poprzednich ilością zaangażowanych firm. W tym roku będzie również możliwość skorzystania ze strefy rekrutacji, jest to szansa na to aby mieszkańcy mogli zapoznać się z lokalnymi podmiotami oraz ich ofertami pracy.

Wydarzenia planujemy już od godziny 10. Otwarcie będzie tuż przy Kawiarni Obywatelskiej i też już od godziny 10 rozpoczniemy wydarzenia sportowe, zaczniemy od pokazu mieszanych sztuk walki, później będą pokazy jazdy na BMX, także już od godziny 10 cała ulica 3-go Maja będzie tętnić życiem.- poinformował Jakub Girczyc z Włocławskiego Centrum Biznesu.

IV Edycja Targowego Śródmieścia

Podczas wydarzenia będzie możliwość obejrzenia występów tanecznych oraz pokazów sportowych. Jedną z głównych atrakcji, Targowego Śródmieścia będzie możliwość zobaczenia metamorfozy wizerunku, którą wykonają lokalne stylistki. Podczas targu nie zabraknie też zajęć dla najmłodszych- malowania buzi, malowania na foli czy gier i zabaw. Każdy z przedsiębiorców przygotował również własne atrakcje, które do niedzieli pozostają niespodziankami. 

Mam nadzieję, że w tym dniu będziecie razem z nami, zapoznacie się z ofertą przedsiębiorców i miło spędzicie czas na ulicy 3- go Maja. – zachęca Angelika Kluga z Włocławskiego Centrum Biznesu.

Targowe Śródmieście współpracować będzie z Fundacją Ładowarką oraz Kawiarnią Obywatelską Śródmieście Cafe. Kawiarnia na co dzień promuje integrację społeczną mieszkańców miasta jak też wspiera i organizuje inicjatywy wspomagające lokalne przedsiębiorstwa. 

Wspieramy inicjatywy, współpracując oczywiście z lokalnymi instytucjami, lokalnymi firmami. Sami równie podejmujemy działania, które będą regularnie odbywały się na wysokości Kawiarni Obywatelskiej. Te działania które będą wspierały lokalnych przedsiębiorców i różnego rodzaju marki, które w sposób kreatywny zdrowy, ekologiczny, będą promować Kujawy. Bardzo serdecznie w imieniu Fundacji Ładowarka i przede wszystkim Kawiarni Obywatelskiej Śródmieście Cafe 3-go Maja 9, zapraszam w niedzielę na Targowe Śródmieście, a także przy okazji zapraszam na wszystkie inne wydarzenia, które odbędą się w związku z operatorstwem Fundacji Ładowarka w Kawiarni Obywatelskiej. – wypowiadał się Dominik Cieślikiewicz z Fundacji Ładowarka.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji