fbpx
Testowy baner
Tylko TU Wiadomości

Targowe Śródmieście IV: To będzie wyjątkowa edycja! (WIDEO)

Już 18 lipca o godzinie 10 ruszy IV Edycja Targowego Śródmieścia. Na ulicy 3-go maja ponownie zostaną rozłożone stoiska lokalnych przedsiębiorców, którzy będą mieli okazję zaprezentować swoją ofertę mieszkańcom Włocławka i okolic. Tegoroczna edycja cieszy się dużym zainteresowaniem, ilość przedsiębiorców zwiększyła się dwukrotnie.

W tej edycji mamy dużą ilość podmiotów bo jest ich około 80 są to firmy zlokalizowane na ulicy 3-go maja czyli w naszej części śródmieścia, ale też firmy zewnętrzne czyli lokalni przedsiębiorcy, którzy zdecydowali się wyjść ze swoją ofertą w stronę klienta i wykorzystać wydarzenie na promocję. – powiedziała Angelika Kluga z Włocławskiego Centrum Biznesu.

Oprócz marek, które brały już udział, będzie można spotkać nowe marki. Wyjście przedsiębiorstw na ulice to podwójna korzyść, zarówno dla miasta jak i dla firm oba te podmioty korzystają z promocji. Tego dnia będzie dostępna też strefa rekrutacji, dająca możliwość zapoznania się z ofertą pracy wśród lokalnych firm jak i złożenia swojego CV.

Jest to IV edycja, wcześniejsze edycję też cieszyły się ogromnym zainteresowaniem teraz pomysł zrodził się też jakby od przedsiębiorców, którzy brali udział wcześniej w wydarzeniu i zdecydowali się brać w nim udział po raz kolejny i stąd decyzja o organizacji. -dodała.

Podczas targowego śródmieścia będą dodatkowe atrakcje, zaplanowane są pokazy taneczne, prezentacja klubów sportowych czy widowiska na BMX. Jest przewidziane także dużo atrakcji dla dzieci w tym malowanie buzi. W Śródmieściu Cafe będzie można zobaczyć pracę lokalnych wizażystek, które przeprowadzą metamorfozę osób, które wcześniej wzięły udział w internetowym losowaniu na fanpage Arcybabskość.

Podczas targowego śródmieścia tak jak to było we wcześniejszych edycjach będą dodatkowe atrakcje czyli pokazy taneczne, pokazy klubów sportowych, pokazy na bmx, mnóstwo atrakcji dla dzieci, a także spektakularna metamorfoza z udziałem naszych lokalnych stylistek. – powiedziała Angelika Kluga.

Na targu będzie również konkurs z nagrodami trzeba dokonać zakupu pośród firm otwartych tego dnia za minimum 20 zł, wrócić do punktu gdzie będą wydawane upominki w większości to będą vouchery na usługi w firmach, które biorą udział w wydarzeniu. Na miejscu będzie też dostępna usługa gastronomiczna, na pewno będzie też grill zorganizowany przez przedsiębiorców. Dodatkowo każdy ze sprzedawców, będzie miał inne atrakcje, które zaprezentuje na swoim stoisku.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji