fbpx
Wiadomości

„Talentiada” i „MEM Talent”- konkursy dla młodzieży.

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży, Ośrodek Szkolenia Zawodowego i 2-5 Hufiec Pracy zapraszają do wzięcia udziału w dwóch konkursach.

“Talentiada” to konkurs dla młodzieży na zasadzie telewizyjnych „Mam Talent”, czy „Talent Show”. Jury składające się z przedstawicieli CEiPM, OSZ, Hufca Pracy oraz reprezentantów lokalnych instytucji kulturalnych, ocenia występujących uczestników. Osoby przed jury prezentują swój talent. Tematyka dowolna, ale szczególną punktację dostaną ‘talenty’, które będzie można podpiąć pod jakiś zawód np.: pokazy z jojo (zawód: animator czasu wolnego), żonglerki/popisy z piłką (zawód: piłkarz), śpiew (zawód: wokalista). Atrakcyjne nagrody dla pierwszych trzech miejsc i upominki dla pozostałych uczestników. W konkursie mogą wziąć udział osoby wyłącznie w wieku 15-25 lat.

Zgłoszenia można nadsyłać do 30 listopada, do godziny 15:00. Zainteresowani wzięciem udziału w konkursie wysyłają e-mail na adres osz.wloclawek@ohp.pl  w tytule wpisując: Talentiada – zgłoszenie. W treści wpisują swoje imię i nazwisko i numer telefonu. W mailu zwrotnym uczestnicy otrzymują formularz, który muszą wypełnić i odesłać lub przynieść osobiście do siedziby Ośrodka Szkolenia Zawodowego we Włocławku – ul. Brzeska 6. Pokój 40a. W razie pytań tel.: 54 411 00 94.

W przypadku większej (niż 10) liczby zgłoszeń, w dniu 4 grudnia 2018 odbędą się eliminacje. Początek o godzinie 10:00 w siedzibie Hufca Pracy, ul. Brzeska 6.

Gala finałowa odbędzie się 5 grudnia 2018 roku, o godzinie 11:00, w sali bankietowej restauracji Aleksander (Włocławek, ul. Szpitalna 23). W wydarzeniu weźmie udział 10 osób. Każdy występ nie dłuższy niż 5 minut.

Wychodząc naprzeciw młodzieży, która biegle uczestniczy w sferze internetu  – ogłoszony został konkurs “MEM Talent” na stworzenie mema, czyli graficznego obrazka o treści najczęściej humorystycznej i nie tylko. Technicznie tworzenie mema można dopisać do zawodu grafika komputerowego. Tematycznie memy mają dotyczyć zawodów. Uczestnik sam wybiera jaki zawód chce ‘zmemować’. Jury złożone będzie z przedstawicieli  CEiPM, OSZ, 2-5 Hufca Pracy oraz reprezentantów lokalnych instytucji kulturalnych. Uczestnicy będą musieli podać źródło skąd wzięli grafikę. Dodatkowo punktowana będzie własna inwencja tj.: zrobienie zdjęć/filmu/giff samemu. W konkursie mogą wziąć udział osoby wyłącznie w wieku 15-25 lat.

Zainteresowani wzięciem udziału w konkursie wysyłają e-mail z załączonym MEMEM na adres osz.wloclawek@ohp.pl w tytule wpisując: MEM TALENT. W treści wpisują swoje imię i nazwisko i numer telefonu. W mailu zwrotnym otrzymują formularz, który muszą wypełnić i odesłać lub przynieść osobiście do siedziby Ośrodka Szkolenia Zawodowego we Włocławku – ul. Brzeska 6. Pokój 40a. W razie pytań tel.: 54 411 00 94.

Ostateczny termin wysyłania MEMÓW to 30 listopada 2018, godz. 15:00.

Wręczenie nagród odbędzie się podczas gali finałowej innego konkursu organizowanego przez w/w jednostki – Talentiada. 5 grudnia 2018 roku, o godzinie 11:00, w sali bankietowej restauracji Aleksander (Włocławek, ul. Szpitalna 23). Zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie.

Więcej informacji: Ośrodek Szkolenia Zawodowego, Włocławek ul. Brzeska 6, pokój 40a, osz.wloclawek@ohp.pl , tel.: 54 411 00 94.

K.M.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji