fbpx
Testowy baner
Region Wiadomości

Szkolenia komputerowe dla mieszkańców regionu

Trwają zapisy na certyfikowane kursy dla dorosłych oferujące m.in. nabycie podstawowych umiejętności obsługi internetu i programów biurowych oraz naukę wykorzystywania narzędzi cyfrowych dla nauczycieli. Realizatorem marszałkowskich szkoleń jest Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego, będąca spółką samorządu województwa.

Działania projektowe są skierowane do osób w przedziale wiekowym 25-67 lat, które z własnej inicjatywy chcą rozwijać swoje umiejętności i podnosić kompetencje oraz mieszkają, pracują lub uczą się na terenie naszego województwa. Z udziału w projekcie wyłączeni są prowadzący działalność gospodarczą. Obecnie można się zapisywać na:

– bezpłatne szkolenia pozwalające uzyskać Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych – rekrutację na kursy przygotowujące do egzaminu prowadzi partner projektu firma „SEKA” SA, w programie zajęć m.in. podstawy korzystania z komputera i internetu, obsługa poczty e-mail oraz programów pakietu MS Office

– szkolenia „Technologie informacyjno-komunikacyjne w pracy dydaktycznej” skierowane w szczególności do nauczycieli z województwa kujawsko-pomorskiego (bez względu na wiek, poziom wykształcenia, czy niepełnosprawność; wkład własny wynosi 2 % kosztu szkolenia).

Pełna informacja na ten temat: Podnieś swoje kompetencje kujawsko-pomorskie biuro prasowe

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji