fbpx
Tylko TU Wiadomości

Świętuj razem z Freshland Events 1 Urodziny Studia!

Zapnijcie pasy! Freshland Events nadchodzi z urodzinowym livestream’em. Już najbliższą sobotę 18 grudnia odbędzie się urodzinowy V-Stage Livestream ekipy z Freshland Events. Livestream rozpocznie się już od godziny 20.00. Popłyną do Was najlepsze klubowe brzmienia ze specjalnie przygotowanej wirtualnej sceny!

Czas pandemii był ciężkim okresem dla artystów i Dj’ów. Był to okres, w którym brakowało rozrywki, koncertów czy zabawy. Nie chcieliśmy zaprzestawać naszej pasji i szukaliśmy sposobu, by nadal móc dzielić się dobrą muzyką z naszymi odbiorcami. Zdecydowaliśmy się na uruchomienie naszego własnego studia nagrań, co okazało się być strzałem w dziesiątkę. W przeciągu roku skład Freshland Studio Team wykonał masę livestreamów, np. cotygodniowy OnAir, a także cieszące się dużą popularnością wirtualne festiwale „V-Stage”. Podczas naszych livestram’ów wystąpiło wielu znanych w całej Polsce artystów oraz nasz rodzimy skład DJ’ów Freshland Events. Właśnie teraz, wybija pierwsza rocznica Freshland Studio Team, które powstało od zera, dzięki zaangażowaniu całego teamu. Z pustego i niedużego pomieszczenia, z własnych środków pieniężnych, pomysłów, ale przede wszystkim chęci w działaniu na naszym włocławskim rynku muzycznym, Freshland Events stworzył profesjonalne studio, z którego streamuje najciekawsze muzyczne propozycje. Już 18 grudnia chcielibyśmy Was zaprosić na świętowanie razem z nami pierwszych urodzin powstania naszego studia. Ze specjalnie przygotowanej sceny wystąpi 6 DJ-ów. Jeden z nich pozostanie niespodzianką, o której dowiecie się włączając naszego livestreama! – mowi ekipa z Freshland Events.

Ekipa Freshland nie raz pokazała, że ich house’owe brzemienia królują w naszym regionie. A już w najbliższą sobotę  ekipa z Freshland przygotowała dla swoich słuchaczy 2,5 godziny znakomitych setów oraz wiele niespodzianek już niebawem na ich kanale YouTube!

Tego wieczoru wystąpią:

★4FUTURE★
★KC★
★WOOX★
★ADAMLLUKI★
★DAVID FRAGILE★

Oraz Gość Specjalny

To będzie piękne zakończenie i muzyczne podsumowanie roku w wykonaniu ekipy Freshland Events oraz ich przyjaciół.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji