fbpx
Testowy baner
Wiadomości

Sprawca napadu na kobietę zatrzymany.

Do 12 lat więzienia grozi 29-latkowi, który 4 października br.na jednym z osiedli we Włocławku kilkakrotnie uderzył kobietę w twarz i ukradł jej torebkę. Dzięki intensywnym działaniom mundurowych, napastnik został zatrzymany kilka godzin później. O dalszych losach mieszkańca Włocławka zadecyduje sąd.

5 października w południe dyżurny włocławskiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie o rozboju na jednym z osiedli we Włocławku.

Z ustaleń mundurowych wynikało, że seniorka została na ulicy zaatakowana przez mężczyznę, który kilka razy uderzył ją pięścią w twarz, po czym wyszarpnął jej torebkę i uciekł. Funkcjonariusze niezwłocznie rozpoczęli zbieranie informacji i śladów na miejscu zdarzenia, które pozwoliły na wytypowanie potencjalnego sprawcy rozboju.Już kilka godzin później, włocławianin został zatrzymany przez mundurowych w pobliżu swojego miejsca zamieszkania. 29-latek trafił do policyjnej celi- informuje st. sierż. Anita Szefler-Ciupińska

Mieszkaniec Włocławka musi liczyć się z odpowiedzialnością na rozbój. Kodeks Karny za to przestępstwo przewiduje do 12 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji