fbpx
Wiadomości

Śmiertelny wypadek drogowy na ul. Kapitulnej we Włocławku

Policjanci z Włocławka pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na ul. Kapitulnej we Włocławku. W wyniku zderzenia się pojazdu osobowego z autobusem komunikacji miejskiej 49-latka prowadząca „osobówkę” poniosła śmierć na miejscu, natomiast 6 osób z autobusu trafiło do szpitala na badania.

Do wypadku doszło dzisiaj tj.28 czerwca po godzinie 6.00 na ul. Kapitulnej we Włocławku. Z relacji zgłaszającego wynikało, że zderzyły się dwa pojazdy, z których jeden to autobus komunikacji miejskiej. Wysłani na miejsce mundurowi zabezpieczyli rejon wypadku oraz wyznaczyli objazdy zablokowanej całkowicie ulicy Kapitulnej.

Po zakończonych działaniach ratowniczych policjanci pod nadzorem prokuratora rozpoczęli czynności, które pozwoliły ustalić przebieg zaistniałego zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 49-letnia kierująca chryslerem jadąc ulicą Kapitulną od strony centrum z niewyjaśnionych przyczyn zjechała nagle na przeciwległy pas ruchu, którym poruszał się autobus komunikacji miejskiej.

W wyniku zdarzenia kierująca chryslerem poniosła śmierć na miejscu, natomiast 6 osób z autobusu trafiło do szpitala na badania. Przeprowadzone badanie trzeźwości 60-letniego kierującego autobusem wykazało, że był on trzeźwy.

Okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego wyjaśni prowadzone postępowanie przez włocławskich mundurowych pod nadzorem prokuratora.

Informacja prasowa KMP Włocławek

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji