fbpx
Lifestyle Tylko TU

Słoik Natury: Dlaczego postawiliśmy na zioła i przyprawy?

Wielu z Was zastanawia się pewnie, dlaczego zdecydowaliśmy się na produkowanie ziół i przypraw?

Zacznijmy od tego, że wszyscy kochamy dobrze zjeść, a przy okazji jesteśmy marką firmy, która od ponad 30 lat produkuje zioła dla przemysłu spożywczego, farmacji, jak i w wiele innych miejsc, o których nawet nie myślimy na co dzień. Rok temu powstała myśl, aby stworzyć produkt, który będzie naszą reklamą, dowodem jakości surowców, jakie produkujemy. Przy okazji chcemy uświadamiać jak ważne jest zdrowe odżywianie! 

Jak dobrze wiecie bez dobrych przypraw nawet najlepszy kucharz nie będzie w stanie wyczarować smacznego dania, które zachwyci wielu. W naszych kuchniach brakowało nam przypraw, które są pełne aromatu, intensywne, a dodatkowo nie będą nafaszerowane chemią.  Stąd też zrodził się pomysł, aby stworzyć markę unikatową. Taką, która zachwyci wszystkich swoją najwyższą jakością.

Od początku wiedzieliśmy, że chcemy wyróżniać się na tle innych marek

Zioła to nasza pasja.. nawet nie wiecie jak cieszy, a zarazem uspokaja nas widok pól pełnych Bazylii, Babki płesznik czy Serdecznika. W firmie posługujemy się nazwami łacińskimi, bo jest to ogromny rynek, pełny dbałości o zdrowie, urodę czy podniebienie. Jesteśmy zafascynowani, że możemy produkować zioła do kremów, które na co dzień używamy, leków które leczą nasze chore ciała, czy przypraw, które dają nam radość z jedzenia.

Od początku obserwujemy niezwykły rozwój naszych produktów..  Dzięki nim doświadczyliśmy wiele nowych doznań smakowych i właśnie  nimi chcieliśmy się z Wami podzielić. 🙂

Nie zamykaliśmy się tylko na przyprawy wszystkim dobrze znane, ale stworzyliśmy także swoje autorskie mieszanki, dzięki którym gotowanie nabrało zupełnie innego wymiaru. Będziecie zaskoczeni jakiego smaku może nadać szczypta takiej mieszanki przypraw.

Chcemy zarazić Was miłością do przypraw i herbat i pokazać Wam jakie proste może okazać się  gotowanie, czy filiżanka herbaty. Wystarczy tylko dobry produkt.

Produkowaniem naszych przypraw i ziół zajmuje się firma z 30-sto letnim doświadczeniem! Sami sprawdźcie! Kujawskie Zioła.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji